LBtech a.s. Litomyšl, výstavba inženýrských sítí

LBtech logo LBtech a.s. Litomyšl Výstavba inženýrských sítí


Showcase Excavator JCB 4CXShowcase gas valveWelder

Nacházíte se: Hlavní strana


Společnost LBtech a.s. Litomyšl


Již od roku 1991 se zabýváme výstavbou, rekonstrukcí a opravami NTL, STL a VTL plynovodů, plynovodních přípojek, domovních plynovodů, průmyslových plynovodů, regulačních stanic a dalších plynárenských zařízení.

Díky moderním technologiím a vysoce kvalifikovaným pracovníkům získala společnost LBtech a.s. bohaté zkušenosti na poli výstavby inženýrských sítí a staveb. Díky těmto zkušenostem můžeme bezpečně zaručit, že výsledky naší činnosti budou v plném spektru provedeny v nejvyšší kvalitě dle nejpřísnějších měřítek.


Výstavba plynovodních přípojek

Výstavba plynovodních přípojek

V roce 2013 jsme se stali Technickým partnerem RWE GasNet, dnes GasNet s.r.o. ze skupiny innogy, největšího dodavatele zemního plynu v ČR. V případě, že potřebujete vyřešit připojení Vaší nemovitosti k plynovodní sítí, obraťte se na nás.

Pokračovat...

Bezvýkopová technologie

Bezvýkopová technologie

V posledních letech dochází na poli sanací stávajících nevyhovujících inženýrských sítí, vzhledem k časové a finanční úspornosti, šetrnosti k prostředí v okolí vlastní sanace a mnoha dalším výhodám, k rozvoji a častějšímu využívání bezvýkopových technologií.

Pokračovat...

Úspěšná recertifikace

Úspěšná recertifikace

Během roku 2012 došlo v naší společnosti k úspěšné recertifikaci oprávnění z důvodu změn v certifikačních programech společnosti GAS s.r.o. Začátkem roku 2013 byl proveden audit integrovaného systému, kde proběhly dohledné audity podle ČSN EN ISO 14001:2005 a ČSN OHSAS 18001:2008.

Pokračovat...


LBtech a.s. je prostřednictvím ASPP zapojena do projektu spolufinancovaného Evropským sociálním fondem v ČR. Vzdělávání našich zaměstnanců se maximálně snažíme využít pro zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Název projektu:
„Udržování a růst odborností zaměstnanců členských firem ASPP“

Registrační číslo projektu:
CZ.1.04/1.1.06/52.00122


Termín realizace:
1.12.2010 – 30.11.2013


ESF ČR